جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 39054
  تاریخ انتشار : 5 آذر 1392 19:24
  تعداد بازدید : 404

  قاضی پور در تذکر آیین نامه ای:

  اختصاص 6 درصد به مافیای خارجی خلاف قانون برنامه پنجم توسعه است

  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه نمایندگان قسم خورده اند از حقوق کارگران ایرانی حمایت کنند گفت: اختصاص 6 درصد به مافیای خارجی خلاف قانون برنامه پنجم توسعه است.

  اختصاص 6 درصد به مافیای خارجی خلاف قانون برنامه پنجم توسعه است

  به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی پور در نشست علنی امروز (سه شنبه 5 آذرماه) مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی لایحه اصلاح قانون بودجه سال 1392 کل کشور (اعاده شده از شورای نگهبان) با استناد به ماده 155 آیین نامه داخلی مجلس، گفتک 6 درصدی که برای تأمین مالی خارجی در اصلاحیه بودجه تصویب شد برای مرحله اول و سرمایه گذاری داخلی تصویب شده است.

  نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این 6 درصد به بانک ها سپرده می شد تا دو برابر شود و به طرح های داخلی اختصاص یابد.

  وی ادامه داد: در کمیسیون برنامه و بودجه محاسبات این بخش حذف شد و نمایندگان قسم خورده اند که از تولید داخلی دفاع کنند و فاینانس خارجی را شورای نگهبان ایراد گرفته است و اصالح شده بودجه که اعاده شده از شورای نگهبان است این بخش را با فاینانس خارجی پیوند داده اند.

  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، افزود: این بخشی که در کمیسیون برنامه و بودچه اصلاح شد، خلاف برنامه پنجم توسعه است و دو سوم رأی نمایندگان را می خواهد.

  دکتر علی لاریجانی در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: تذکر شما وارد است و نظری که شما ارائه کردید، نظر شورای نگهبان است، اما نماینده شورای نگهبان در جلسه کمیسیون حضور داشته و به نتیجه رسیده اند./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
23