جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 39046
  تاریخ انتشار : 5 آذر 1392 17:6
  تعداد بازدید : 384

  فلاحی باباجان در تذکر شفاهی به مسئولان اجرایی:

  خطر مواد آلاینده آب سدهای منطقه اهر و هریس را تهدید می کند

  ماینده مردم اهردر مجلس با بیان اینکه وزیران "نیرو" و "صنعت، معدن و تجارت" رفع مشکلات مردم زلزله زده اهر و هریس اهتمام ویژه داشته باشند، گفت: آلاینده ها آب سدهای منطقه اهر و هریس را تهدید می کند.

  خطر مواد آلاینده آب سدهای منطقه اهر و هریس را تهدید می‌کند

  به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عباس فلاحی باباجان در نشست علنی امروز (سه شنبه 5 آذرماه) مجلس شورای اسلامی، گفت: هفته بسیج و نتایج حاصله از مذاکرات ایران و 1+5 را به رهبر معظم انقلاب و ملت ایران تبریک عرض می کنم.

  نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی به مسئولان اجرایی کشور، تصریح کرد:   91 درصد سود سرشار حاصل از معدن سنگل  به جیب شرکت های خصوصی می رود اما خسارت های عمده ناشی از آن متوجه مردم حوزه انتخابیه من است.

  وی ادامه داد: آب شرب منطقه مسموم و خطر مواد آلاینده سدهای منطقه را تهدید می کند که وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره این موضوع باید رسیدگی لازم را انجام دهد.

  این نماینده مردم در مجلس نهم، افزود: سازمان مس به تعهدات قانونی خود درباره احداث آهک هیدراته، توسعه فاز دوم مس مزرعه و سرزیر مس در منطقه عمل نمی کند.

  عضو کمیسیون عمران مجلس با خطاب قرار دادن وزیر نیرو، افزود: از 14 مورد تذکری که به چیت چیان داشته شده حتی یک پاسخ از سوی معاون امور مجلس وزارت نیرو دریافت نشده که با توجه به مشکلات موجود در حوزه انتخابیه وزیر نیرو  نسبت به تذکرات ارائه شده پاسخی بدهد./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
22