جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 39043
  تاریخ انتشار : 5 آذر 1392 0:21
  تعداد بازدید : 364

  فیاضی در تذکر شفاهی به مسئولان اجرایی کشور:

  وزارت نیرو نباید از کشاورزان مازندران آب بها دریافت کند

  نماینده مردم محمودآباد در مجلس با بیان اینکه وزارت نیرو نباید از کشاورزان مازندران آب بها دریافت کند، گفت: این کشاورزان هیچ انتفاعی از سهم و کانال های احداثی ندارند.

  وزارت نیرو نباید از کشاورزان مازندران آب بها دریافت کند

  به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عبدالوحید فیاضی در نشست علنی امروز (سه شنبه 5 آذرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی به مسئولان اجرایی کشور ضمن تبریک به تیم مذاکره هسته ای کشورمان گفت: تفسیری که جان کری وزیر خارجه و هیأت حاکمه آمریکا بعد از توافق با ایران اعلام کردند مبنی بر اینکه NPTحق غنی سازی را به کشورهای عضو نمی دهد، تفسیر غلطی است که نمی تواند ارتباطی به توافق نامه داشته باشد.

  نماینده مردم محمودآباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هفته گذشته شبکه های مختلف تلویزیونی کشورمان مبادرت به انتشار گزارشاتی مبنی بر آلوده بودن پنج نوع برنج شمال کشور کردند که این خلاف واقع است و تنها اینگونه گزارشات به تولید ملی ضربه می زند.

  این نماینده مردم در مجلس نهم افزود: سازمان اوقاف در تعیین تکلیف اراضی که در نور و چمستان موقوفات است اهتمام ویژه داشته باشد.

  سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، ادامه داد: وزیر نیرو پاسخگوی این باشد که چرا از کشاورزان مازندران آب بها دریافت می شود، چون هیچ انتفاعی از سهم و کانال های احداثی ندارند./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
40