جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38980
  تاریخ انتشار : 4 آذر 1392 23:34
  تعداد بازدید : 406

  یوسفیان‌ملا:تلاش 70 نفر از نمایندگان برای تفحص از بنیاد مستضعفان

  سایه تحقیق و تفحص این بار بر سر بنیاد مستضعفان

  عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با انتقاد از عملکرد مدیریتی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، گفت: با توجه به اینکه این مهم جزو دغدغه نمایندگان به شمار می رود بنابراین حدود 70 نفر از نمایندگان با امضای نامه ای خواستار تحقیق و تفحص از بنیاد مستضعفان شدند.

  سایه تحقیق و تفحص این بار بر سر بنیاد مستضعفان

  عزت‌الله یوسفیان‌ملا در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، درباره تلاش برخی از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از بنیاد مستضعفان، افزود: با توجه به اینکه بسیاری از متصرفین شمال کشور با بنیاد علوی که تحت نظر بنیاد مستضعفان است مشکلاتی را در حوزه امور مالکیتی ایجاد کرده‌اند بنابراین نمایندگان تصمیم به انجام تحقیق و تفحص از بنیاد مستضعفان گرفتند.

  نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در مجلس ششم برخی نمایندگان به دلیل مشکلات ذکر شده قصد انجام تحقیق و تفحص داشتند اما تعدادی از واسطه‌گران با راضی کردن نمایندگان مانع از تحقیق و تفحص از بنیاد مستضعفان شدند.

  این نماینده مردم در مجلس نهم،‌ با تاکید بر اینکه اغلب نمایندگانی که حوزه انتخابیه آنها حاشیه نوار ساحلی دریای خزر است بر اقدامات بنیاد مستضعفان انتقاد دارند،‌ تصریح کرد: متاسفانه تعداد افرادی که برای رفع مشکلاتشان درباره پاسخگو نبودن مسئولان دستگاه‌ها به نمایندگان مراجعه می‌کنند افزایش یافته است و این مهم جزو دغدغه اصلی نمایندگان محسوب می‌شود بنابراین باید این تحقیق و تفحص هرچه‌ سریع‌تر در دستور کار قرار گیرد.

  عضو کمیسیون برنامه،‌ بودجه و محاسبات مجلس، با بیان اینکه عملکرد مدیریتی بنیاد مستضعفان نیز مورد انتقاد است،‌ افزود: تاکنون امضای درخواست کنندگان از عملکرد بنیاد مستضعفان به امضای حدود 70 نفر از نمایندگان مجلس رسیده است و به احتمال زیاد روز سه‌شنبه تقدیم هیات رئیسه مجلس می‌شود./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
39