جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38858
  تاریخ انتشار : 3 آذر 1392 19:34
  تعداد بازدید : 578

  در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس صورت گرفت؛

  طرح تحقیق و تفحص ازصنعت بیمه کلید خورد

  سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی کار گروه رسیدگی به آخرین وضعیت حساب ذخیره ارزی تعیین و طرح تحقیق و تفحص از صنعت بیمه تصویب شد.

  طرح تحقیق و تفحص ازصنعت بیمه کلید خورد

  رحیم زارع در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت: در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی طرح تحقیق و تفحص از صنعت بیمه تصویب شد.

  نماینده مردم آباده، خرم بید و بوانات در مجلس شورای اسلامی افزود: در ادامه جلسه امروزهمچنین با توجه به  حذف بند ب ماده 26 قانون پولی و بانکی از سوی مجلس، بررسی مصوبه مجمع عمومی بانک مرکزی در مورد برخی بدهی های دولتی و شرکت های وابسته از دستور کار کمیسیون اقتصادی خارج شد.

  این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: در جلسه امروز کمیسیون زارع، پورابراهیمی، مددی، شکری، کریمیان، میر محمدی، حسین زاده بحرینی، رجایی، رجبی، عثمان احمدی و مهناز بهمنی به عنوان اعضای کمیسیون اقتصادی در کارگروه رسیدگی به آخرین وضعیت حساب ذخیره ارزی تعیین شدند.

  به گفته زارع در این جلسه مقرر شد که هزینه اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز از محل درآمدهای موضوع این قانون که دربودجه سالانه پیش بینی شده، مطابق آئین نامه مصوب هیات وزیران باشد و اشکالات وارده به این موضوع در کمیسیون اقتصادی رفع شد.

  وی با بیان اینکه لایحه تشویق و حمایت متقابل از همکاری  و سرمایه گذاری جمهوری اسلامی ایران با کشور بروندی نیز در جلسه امروز کمیسیون به تصویب اعضا رسید ادامه داد: امروز همچنین مسئولین بانک ملی درباره شرایط رقابت این بانک دولتی با بانک های خصوصی و معوقات این بانک از بخش های خصوصی و دولتی، زیان ده بودن برخی شعب بانک ملی مطالبی را مطرح کردند. ضمنا طرح تحقیق و تفحص از وزارت اقتصاد درباره سوء مدیریت در شرکت های دولتی نیز مورد بررسی قرار گرفت.

  عضوکمیسیون اقتصادی مجلس یادآور شد: در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس، همتی مدیرعامل بانک ملی، پیشرو مدیر عامل بانک صادرات، دامغانیان عضو هیئت مدیره بانک ملی و علی زاده قائم مقام شورای نگهبان نیز حضور داشتند./ 


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
31