جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38843
  تاریخ انتشار : 3 آذر 1392 18:51
  تعداد بازدید : 459

  در جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس :

  طرح ملی جمع آوری آب باران تصویب شد

  نایب رییس کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون متبوع خود، گفت: در جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس، طرح ملی جمع آوری آب باران مورد بحث و بررسی قرار گرفت، مراجع ذیربط اجرای این طرح وزارت نیرو و همچنین شهرداری ها هستند که باید به نحوی از آب های سطحی باران استفاده کنند.

  طرح ملی جمع آوری آب باران تصویب شد

  عبدالکریم حسین زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس، گفت: در جلسه امروز(یکشنبه 3 آذر ماه) کمیسیون عمران مجلس، طرح ملی جمع آوری آب باران مورد بحث و بررسی قرار گرفت، مراجع ذیربط اجرای این طرح وزارت نیرو و همچنین شهرداری‌ها هستند که باید به نحوی از آب‌های سطحی باران استفاده کنند.

  نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی، افزود: طرح ملی جمع آوری آب باران در کمیته آب مجلس مورد بررسی قرار گرفته بود، لذا این موضوع بعد از تکمیل در کمیته وارد کمیسیون عمران مجلس شد که در پایان، این طرح به تصویب اعضای کمیسیون رسید.

  وی تصریح کرد: در ادامه جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس، کلیات طرح فرعی قانون بودجه و برنامه‌ریزی در کشور مورد بررسی قرار گرفت و اعضای کمیسیون نیز نقدهایی بر بودجه‌ریزی و برنامه‌ریزی موجود در کشور وارد دانستند، لذا این طرح به دنبال رفع خلاهای موجود در بودجه‌ریزی است.

  نایب رییس کمیسیون عمران مجلس، خاطر نشان کرد: پیشنهاداتی در مورد کلیات و جزییات طرح فرعی قانون بودجه و برنامه‌ریزی مطرح شد که براساس یکی از این موارد، تشکیل کمیته ویژه متشکل از یک نفر از اعضای کمیسیون به نمایندگی از سایرین و پیشنهاد دیگر انتخاب دو نفر از هر کمیسیون برای بررسی این طرح بود که قرار شد در جلسات بعدی به این موضوع رسیدگی شود./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
11