جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38822
  تاریخ انتشار : 3 آذر 1392 12:7
  تعداد بازدید : 457

  مراسم تحلیف اعضای هیات منصفه مطبوعات

  اظهار امیدواری آوایی برای خلوت تر شدن محاکم مطبوعاتی

  رییس کل دادگستری استان تهران گفت: امید است با رشد فکری بیشتر اصحاب رسانه و بزرگواری همه مسئولان شاهد کاهش تخلفات و پرونده های مطبوعاتی و در نتیجه خلوت تر شدن محاکم مطبوعاتی باشیم.

  9999-17.jpgبه گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سیدعلیرضا آوایی در مراسم تحلیف اعضای هیات منصفه مطبوعات ضمن گرامیداشت یاد مرحوم عسگراولادی، از زحمات ارزشمند و مفید تمامی اعضای هیات منصفه مطبوعات و هیات قضایی قدردانی کرد.

  وی خطاب به اعضای هیات منصفه مطبوعات گفت: می‌دانید که نظرات شما در رسیدگی به پرونده‌ها بسیار تاثیر دارد؛ بنابراین استدعا دارم هیات قضایی را در جهت رسیدن به تصمیم‌های عاقلانه یاری کنید.

  آوایی گفت: هنگامی که تشکیلات قضایی مبادرت به تصمیم منصفانه در مورد افراد کرده است، حتی اگر آن‌ها از مخالفین نظام بودند در بسیاری از موارد آن تصمیمات آثار سازنده‌ای بر جای گذاشته است؛ بنابراین امیدواریم در این دوره نیز شاهد ا علام نظرهای منصفانه از سوی شما باشیم.

  وی خاطرنشان کرد: در طول سال‌های گذشته تاکنون گله‌ای از سوی مردم درباره‌ هیات منصفه مطبوعات نشنیده‌ام که باید در این راستا خدا را شاکر باشیم.

  به گزارش ایسنا، در پایان این مراسم سوگندنامه‌ای از سوی دبیر هیات منصفه مطبوعات قرائت شد و تمامی اعضا با تکرار آن با یکدیگر در انجام امور هم‌پیمان شدند.

  دادگاه مطبوعات با حضور هیات منصفه مطبوعات امروز - یکشنبه - به پرونده‌ روزنامه‌های شهروند و وطن امروز رسیدگی می‌کند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
16