جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38818
  تاریخ انتشار : 3 آذر 1392 11:56
  تعداد بازدید : 420

  نوری‌قزلجه مطرح کرد:

  برداشت از صندوق توسعه ملی با هدف کاهش آلودگی هوا

  عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با اشاره به آلودگی بیش از حد هوا در شکور، گفت: مسئولان باید مجوز برداشت از صندوق توسعه ملی برای مبارزه با کاهش آلودگی هوا را صادر کنند.

  برداشت از صندوق توسعه ملی با هدف کاهش آلودگی هوا

  به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛غلامرضا نوری‌‌قزلجه عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت  با وخیم خواندن وضعیت آلودگی هوا در بسیاری از نقاط کشور به ویژه کلان‌شهر‌ها، افزود: رفع یا کاهش آلودگی هوا نیازمند عزم ملی مسئولان است.
  نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس شورای اسلامی با بی‌اثر خواندن اقدامات مقطعی در کاهش آلودگی هوا، افزود: در حال حاضر اوج‌گیری فعالیت‌های صنایع و پتروشیمی‌های آلاینده در کشور ضرورت توجه جدی به راه کارهای کاهش آلودگی هوا را دو چندان کرده است.
  عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با اشاره به آلودگی بیش از حد هوا در کشور، گفت: مسئولان باید مجوز برداشت از صندوق توسعه ملی برای مبارزه با کاهش آلودگی هوا را صادر کنند.
  این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه در حال حاضر وضعیت آلودگی هوا در بسیاری از نقاط کشور به شرایط بحرانی نزدیک شده است، تصریح کرد: ریزگردها، خشک‌ شدن برخی دریاچه‌ها و تالاب‌ها در کشور نگرانی مسئولان برای اوج گیری آلودگی هوا در جهت پیدا کردن راه حلی برای کاهش آن باید بیش از پیش کند.
  عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، با تاکید بر اینکه در شرایط کنونی کشور برداشت از صندوق توسعه ملی برای کمک به کاهش آلودگی هوا اقدامی بسیار مناسب است، افزود: مسئولان باید در نظر داشته باشند که اگر سلامتی در کار نباشد پر بودن صندوق توسعه ملی به هیچ دردی نخواهد خورد.
  به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامیعضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس  با بیان این مطلب که کمیسیون کشاورزی، اب و منابع طبیعی مجلس به بحث آلودگی هوای تهران و سایر کلان‌شهر های کشور هر چه سریع‌تر ورود خواهد کرد، گفت: ما برای خیلی از موارد در کشور قانون داریم اما لازمه هر چیزی به ویژه کاهش آلودگی هوا عزم ملی و اراده همگانی است./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
39