جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38813
  تاریخ انتشار : 2 آذر 1392 23:14
  تعداد بازدید : 336

  بیرانوند در اخطار قانون اساسی:

  برخی اظهارات اعضای گروه 1+5 با تحلیل مسئولین کشور تناقض دارد

  نماینده مردم بجنورد در مجلس گفت: مذاکرات هسته ای به پایان رسید، اما برخی اظهارات مقامات آمریکایی و تحلیل برخی مسئولین کشور دوگانه است.

  برخی اظهارات اعضای گروه 1+5 با تحلیل مسئولین کشور تناقض دارد

  به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بهرام بیرانوند در نشست علنی امروز (یکشنبه 3 آذرماه) مجلس شورای اسلامی،در اخطار اصل 67 قانون اساسی گفت: بحث مذاکرات هسته ای بسیار مهم بود لذا  باید در مجلس به آن پرداخته می شد.

  نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور افزود: مذاکرات محرمانه به پایان رسید، ما از شما تشکرمی کنیم ولی برخی اظهارات مقامات امریکایی و تحلیل برخی مسئولین کشور دوگانه است.

  در ادامه ابوترابی فرد در پاسخ به اخطار بیرانوند گفت: نمایندگان می دانند که بحث های مرتبط به موضوع هسته ای از مسائل مهم کشور است که نظام درباره آن تصمیم خواهد گرفت و قطعا در این حوزه نظر همکاران، نهاد مجلس شورای اسلامی که یکی از ارکان مهم و کلیدی نظام است همیشه مدنظر بوده و خواهد بود.

  نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس افزود: سیر حرکت ما در طول سال‌های گذشته در دفاع از منافع ملی در چارچوب حمایت کامل مجلس شورای اسلامی بوده و در همین چارچوب حرکت خواهد کرد و قطعا آنچه که دغدغه نمایندگان است مورد توجه و دقت قرار خواهد گرفت./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
64